Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

Записатися на прийом

Протезно-ортопедичний реабілітаційний центр «ОртоФенікс»

У складі Миколаївського ДЕПОП працює Протезно-ортопедичний реабілітаційний центр «ОртоФенікс». в якому надаються послуги з комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.

Основне завдання Протезно-ортопедичного реабілітаційного центру «ОртоФенікс» - покращити якість життя людей з порушенням опорно-рухового апарату за допомогою високоякісних засобів протезування і сучасних технологій відновлювального лікування.

Центр складається з амбулаторного відділення і стаціонарного відділення первинного і складного протезування та ортезування.

Амбулаторне відділення надає послуги з забезпечення протезами, ортезами, швейно-бандажними виробами, ортопедичним взуттям.

Консультативний прийом громадян ведуть лікарі ортопеди-травматологи вищої категорії та дипломовані техніки-протезисти. Протезування та ортезування проводиться дипломованими досвідченими протезистами виключно з обов'язковим дотриманням встановлених стандартів та технологій виготовлення протезно-ортопедичних виробів.

Стаціонарне відділення первинного і складного протезування та ортезування надає послуги з відновлення втрачених функцій опорно-рухового апарату, зокрема, навчання ходьби в протезах, ортезах, оволодіння навиками користування ними.

У відділенні встановлені сучасні спортивні комплекси та фізіотерапевтичне обладнання, створені максимально комфортні умови перебування пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями.

Рішення про направлення на реабілітацію у стаціонарному відділенні приймається лікарем ортопедом-травматологом на особистому прийомі. За складеним індивідуальним планом реабілітації пацієнтам надаються послуги з фізіотерапії і лікувальної фізкультури.

Пацієнти перебувають в стаціонарному відділенні на умовах повного пансіону з триразовим дієтичним харчуванням. Для пацієнтів, що обслуговуються в амбулаторному відділенні, перебування та всі послуги з реабілітації в стаціонарному відділенні надаються безкоштовно.

© 2019-2022 Протезы Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору