Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

Записатися на прийом

Патологія розвитку стоп у дітей - поширене захворювання, що вимагає своєчасного, ефективного лікування та особливої уваги з боку батьків. Відомо, що деформація стоп може стати причиною розвитку плоскостопості і порушення у поставі. Саме тому фахівці рекомендують використовувати ортопедичне взуття для дітей.

Вибираючи взуття для свого малюка, необхідно знати, що воно буває лікувальне та профілактичне. Таке взуття можна замовити та придбати на нашому підприємстві.

Ортопедичне взуття відрізняється від звичайного дитячого взуття своєю конструкцією, яка сприяє правильній постановці стоп, формує правильну ходу і поставу, знижує навантаження на голіностоп, сприяє зміцненню кістково - м'язової системи, покращує кровопостачання кінцівок і забезпечує дитині легкість і комфорт при ходьбі.

Ідеально, якщо лікувальне ортопедичне взуття для дітей виготовляється під замовлення, коли враховуються всі особливості стопи.

На що треба звертати особливу увагу при виборі ортопедичного взуття?

У першу чергу, в якісного взуття задник має бути високим та достатньо жорстким і з заокругленим верхом. Зверніть увагу, при натисканні він не повинен деформуватися.

Підошва у правильному ортопедичному взутті повинна бути широкою і гнучкою в місцях анатомічних згинів стопи. Крім цього, взуття не повинно ковзати, тому слід вибирати черевики з рифленою підошвою або з проти ковзким протектором.

Каблук в ортопедичному взутті має бути не більше 5-7 мм і займати третину підошви, щоб добре підтримувати задній сегмент стопи. Зверніть особливу увагу на наявність у взутті супінатора, який не дасть розвинутися плоскостопості у малюка.

Якісне взуття повинно обов'язково бути виготовлено з натурального матеріалу, причому як верхнє покриття, так і внутрішня частина. Підйом і бічні частини взуття мають легко згинатися, коли дитина робить крок. Застібки - зручні і фіксують взуття на ніжках з різною повнотою.

Важливо правильно підібрати взуття за розміром. Не можна купувати черевики на два розміри більше. Також неправильним буде вибір взуття впритул. В обох випадках існує велика ймовірність сильної деформації стопи і її неправильного формування. Устілка в правильному ортопедичному взутті повинна не більше ніж на один сантиметр перевищувати довжину стопи дитини.

І не забувайте міняти ортопедичне взуття, якщо носок або задник взуття деформувалися. Таке взуття носити не можна, оскільки цим можна тільки посилити розвиток плоскостопості.

© 2019-2022 Протезы Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору