Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

Записатися на прийом

Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 18.09.1997 року. № 111 на базі Миколаївської дільниці Одеського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства створене самостійне підприємство — Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство (далі - Підприємство, або Миколаївське ДЕПОП). Підприємство належить до сфери управління Міністерства соціальної політики України.

Статут Підприємства, зареєстрований Виконавчим комітетом Ради народних депутатів м. Миколаєва від 11.11.1997 року. № 11413 (із змінами та доповненнями).

Мета діяльності Підприємства полягає в задоволенні потреб населення України в необхідних видах протезно-ортопедичних виробів, ортопедичного взуття, виробів медичного призначення, товарів народного споживання.

 

Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство здійснює безоплатне забезпечення технічними та іншими індивідуальними засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, а також інших окремих категорій населення (дітей віком до 18 років, а також ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і ветеранів державної пожежної охорони, осіб похилого віку, жінок після мастектомії та з порушеннями розвитку молочних залоз, постраждалих внаслідок антитерористичної операції), учасників АТО, осіб, інвалідність яких пов’язана з трудовим каліцтвом.

 Підприємство:

  • за індивідуальними замовленнями виготовляє протезно-ортопедичні вироби:
  • протези верхніх та нижніх кінцівок,
  • ортези на верхні та нижні кінцівки (шарнірні та безшарнірні),
  • ортези на хребет (корсети, бандажі),
  • ортези для сидіння,
  • взуття ортопедичне,
  • засоби для особистого догляду та захисту (наколінники, чохли на кукси та ін.);
  • здійснює забезпечення жінок після мастектомії, секторальної резекції молочної залози, квадрантектомії, з порушеннями розвитку молочних залоз протезами молочної залози, ліфами для їх кріплення, спеціальними ліфами для занять фізичною культурою та плаванням, компресійним рукавом при лімфодемі;
  • надає послуги з післягарантійного обслуговування та ремонту крісел колісних.

Усі протезно-ортопедичні вироби та устілки ортопедичні (вкладні пристосування), можливо придбати за готівковий та безготівковий рахунок.

 

Вся продукція відповідає сучасним вимогам і враховує індивідуальні особливості замовника.

Виробничі дільниці підприємства оснащенні обладнанням провідних світових фірм OTTO-BOCK, HARDO, ZINGER. Для виготовлення протезно-ортопедичних виробів використовуються матеріали та комплектуючі високої якості, відомих авторитетних виробників Німеччини, США, Японії, Тайваню, Туреччини. У широкому сегменті застосовуються термопластичні і армуючі матеріали сучасних зразків.

 

У складі Миколаївського ДЕПОП працює Протезно-ортопедичний реабілітаційний центр «ОртоФенікс». в якому надаються послуги з комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.

Основне завдання Протезно-ортопедичного реабілітаційного центру «ОртоФенікс» - покращити якість життя людей з порушенням опорно-рухового апарату за допомогою високоякісних засобів протезування і сучасних технологій відновлювального лікування.

Центр складається з амбулаторного відділення і стаціонарного відділення первинного і складного протезування та ортезування.

Амбулаторне відділення надає послуги з забезпечення протезами, ортезами, швейно-бандажними виробами, ортопедичним взуттям.

Консультативний прийом громадян ведуть лікарі ортопеди-травматологи вищої категорії та дипломовані техніки-протезисти. Протезування та ортезування проводиться дипломованими досвідченими протезистами виключно з обов'язковим дотриманням встановлених стандартів та технологій виготовлення протезно-ортопедичних виробів.

Стаціонарне відділення первинного і складного протезування та ортезування надає послуги з відновлення втрачених функцій опорно-рухового апарату, зокрема, навчання ходьби в протезах, ортезах, оволодіння навиками користування ними.

У відділенні встановлені сучасні спортивні комплекси та фізіотерапевтичне обладнання, створені максимально комфортні умови перебування пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями.

Рішення про направлення на реабілітацію у стаціонарному відділенні приймається лікарем ортопедом-травматологом на особистому прийомі. За складеним індивідуальним планом реабілітації пацієнтам надаються послуги з фізіотерапії і лікувальної фізкультури.

Пацієнти перебувають в стаціонарному відділенні на умовах повного пансіону з триразовим дієтичним харчуванням. Для пацієнтів, що обслуговуються в амбулаторному відділенні, перебування та всі послуги з реабілітації в стаціонарному відділенні надаються безкоштовно.

© 2019-2022 Протезы Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору