Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

Записатися на прийом

Забезпечення протезно-ортопедичними виробами здійснюється тільки після того, як Управління соціального захисту населення укладе Договір з Підприємством на дані вироби з зазначенням осіб з інвалідністю в Додатку до Договору.
На підприємстві Замовлення на протезно-ортопедичні вироби відкриваються при наявності оригіналу направлення Управління соціального захисту населення, паспорту/свідоцтва про народження особи з інвалідністю. Після перевірки даних, внесених до Централізованого банку даних з проблем інвалідності (ЦБІ) та оформлення необхідних паперів, замовника консультує лікар медичного центру. Згідно з призначеннями лікаря, внесеними до бланку замовлення та згоди замовника, бланк замовлення надходить до реєстратури і віддається в виробництво згідно черговості.

Text2
Text3
Text4
Text5

Не знайшли відповіді на своє запитання? Не проблема, Ви можете online задавати нам свої запитання і ми обов’язково в найближчий час опублікуємо відповідь.

Всі питання проходять модерацію, в зв'язку з чим, може бути затримка перед публікацією. Просимо поставитися до цього з розумінням і терпінням.

Задати запитання

© 2019-2021 Протезы Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору